SC105-120
BelBel
SC105-120 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SC105-120
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 12UH 3.3A 70 MOHM SMD
Fitxak: SC105-120.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
SC105-120ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SC105-120 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 12UH 3.3A 70 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 282749 pcs Datuen fitxa SC105-120.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.406" L x 0.366" W (10.30mm x 9.30mm)
estali Unshielded Series SC105
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 2.52MHz
induktantzia 12µH Altuera - Eserita (Max) 0.224" (5.70mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 12µH Unshielded Wirewound Inductor 3.3A 70 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 70 mOhm Max Uneko balorazioa 3.3A
Uneko - Saturazioa 2.45A
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SC105-121
SC105-121
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FIXED IND 120UH 1.2A 400 MOHM
Stockean: 285581 pcs
Deskarga: SC105-121.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FIXED IND 180UH 1A 630 MOHM SMD
Stockean: 214293 pcs
Deskarga: SC105-181.pdf
RFQ
SC104R7KT
SC104R7KT
fabrikatzaileak: AMP Connectors / TE Connectivity
deskribapena: FIXED IND 4.7UH 820MA 350 MOHM
Deskarga: SC104R7KT.pdf
deskribapena: FIXED IND 15UH 3A 80 MOHM SMD
deskribapena: FIXED IND 18UH 2.6A 90 MOHM SMD
deskribapena: FIXED IND 150UH 1.05A 470 MOHM
SC105
SC105
fabrikatzaileak: Mallory Sonalert Products
deskribapena: AUDIO PIEZO IND 1-5V PNL MNT
Deskarga: SC105.pdf
deskribapena: FIXED IND 100UH 1.3A 350 MOHM
SC104IMLTRT
SC104IMLTRT
fabrikatzaileak: Semtech
deskribapena: IC LED DRIVER REGULATOR 8MLP
Deskarga: SC104IMLTRT.pdf
deskribapena: FIXED IND 22UH 2.4A 100 MOHM SMD
SC104J4J
SC104J4J
fabrikatzaileak: U.S. Sensor
deskribapena: THERM NTC 100KOHM 3892K BEAD
Deskarga: SC104J4J.pdf
deskribapena: FIXED IND 10UH 3.6A 60 MOHM SMD