QLS20ZG-NT8
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QLS20ZG-NT8
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 5V 100W
Fitxak:
  • Mezua
QLS20ZG-NT8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QLS20ZG-NT8 fabrikatzailea Bel
deskribapena DC DC CONVERTER 5V 100W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4686 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 5V Tentsioa - isolamendua 1.5kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.43" H (57.9mm x 36.8mm x 11.0mm)
Series QLS25 Energia (Watts) 100W
Packaging Bulk Pakete / kasua 8-DIP Module, 1/4 Brick
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Eraginkortasuna 90% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 20A 36V - 75V Input
Uneko - Irteera (Max) 20A Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active Low
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
QLS25ZE-NT
QLS25ZE-NT
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 83W
Stockean: 2868 pcs
Deskarga:
RFQ
QLS25ZE
QLS25ZE
fabrikatzaileak: Bel
Stockean: 892 pcs
Deskarga:
RFQ
QLS20ZG-NT
QLS20ZG-NT
deskribapena: DC DC CONVERTER 5V 100W