QLS20ZG-NT
BelBel
QLS20ZG-NT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QLS20ZG-NT
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 5V 100W
Fitxak: QLS20ZG-NT.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
QLS20ZG-NTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QLS20ZG-NT fabrikatzailea Bel
deskribapena DC DC CONVERTER 5V 100W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6790 pcs Datuen fitxa QLS20ZG-NT.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 5V Tentsioa - isolamendua 1.5kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.28" L x 1.45" W x 0.43" H (57.9mm x 36.8mm x 11.0mm)
Series QLS25 Energia (Watts) 100W
Packaging Bulk Pakete / kasua 8-DIP Module, 1/4 Brick
Beste izenak 179-2227 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO Eraginkortasuna 90%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 20A 36V - 75V Input Uneko - Irteera (Max) 20A