PSA242.5-2G
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PSA242.5-2G
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 24V
Fitxak: PSA242.5-2G.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 510 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 510 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
PSA242.5-2Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PSA242.5-2G fabrikatzailea Bel
deskribapena DC DC CONVERTER 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 510 pcs Datuen fitxa PSA242.5-2G.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - Sarrera (min) 29V Tentsioa - Input (Max) 60V
Mota Non-Isolated PoL Module, Conformal Coated Hornitzaileen gailuen paketea -
Tamaina / dimentsioa 2.76" L x 1.98" W x 0.99" H (70.2mm x 50.2mm x 25.2mm) Series Melcher PSA
Pakete / kasua Module Tenperatura operatiboa -40°C ~ 71°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Remote On/Off, SCP, UVLO
Eraginkortasuna 93% Deskribapen zehatza Non-Isolated PoL Module, Conformal Coated DC DC Converter 1 Output 24V 2.5A 29V - 60V Input
Uneko - Irteera (Max) 2.5A eskaerak ITE (Commercial), Railway