PSA241.5-7IR
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PSA241.5-7IR
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 24V
Fitxak: PSA241.5-7IR.pdf
  • Mezua
PSA241.5-7IRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PSA241.5-7IR fabrikatzailea Bel
deskribapena DC DC CONVERTER 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5825 pcs Datuen fitxa PSA241.5-7IR.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 24V Tentsioa - Sarrera (min) 31V
Tentsioa - Input (Max) 144V Mota Non-Isolated PoL Module, Conformal Coated
Tamaina / dimentsioa 2.76" L x 1.98" W x 0.99" H (70.2mm x 50.2mm x 25.2mm) Series Melcher PSA
Packaging Bulk Pakete / kasua 6-DIP Module
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 71°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Eraginkortasuna 93% Deskribapen zehatza Non-Isolated PoL Module, Conformal Coated DC DC Converter 1 Output 24V 1.5A 31V - 144V Input
Uneko - Irteera (Max) 1.5A eskaerak ITE (Commercial), Railway