PFC250-4530G
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PFC250-4530G
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CNVRTR 5V 3.3V 2X12V 250W
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 262 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 262 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
PFC250-4530Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PFC250-4530G fabrikatzailea Bel
deskribapena AC/DC CNVRTR 5V 3.3V 2X12V 250W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 262 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Irteera 4 12V Tentsioa - Irteera 3 12V
Tentsioa - Irteera 2 3.3V Tentsioa - Irteera 1 5V
Tentsioa - isolamendua 2.6kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 8.50" L x 4.75" W x 2.00" H (215.9mm x 120.7mm x 50.8mm)
Series PFC250 Energia (Watts) 250W
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (With Derating) Irteera kopurua 4
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Karga minimoa behar da Yes Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Adjustable Output, PFC, Remote Sense, Universal Input Eraginkortasuna 75%
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 4 Output 5V 3.3V 12V 12V 40A, 20A, 6A, 3A 85 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 40A, 20A, 6A, 3A