PFC250-4004
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PFC250-4004
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CNVRTR 5V 12V 2X15V 250W
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
PFC250-4004ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PFC250-4004 fabrikatzailea Bel
deskribapena AC/DC CNVRTR 5V 12V 2X15V 250W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6064 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Irteera 4 15V Tentsioa - Irteera 3 15V
Tentsioa - Irteera 2 12V Tentsioa - Irteera 1 5V
Tentsioa - isolamendua 2.6kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 8.50" L x 4.75" W x 2.00" H (215.9mm x 120.7mm x 50.8mm)
Series PFC250 Energia (Watts) 250W
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (With Derating) Irteera kopurua 4
Muntaketa mota Chassis Mount Karga minimoa behar da Yes
Eraginkortasuna 75% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 4 Output 5V 12V 15V 15V 40A, 10A, 6A, 3A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 40A, 10A, 6A, 3A Homologazioak CE