MS24266R18T14P9-LC
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS24266R18T14P9-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 14POS INLINE
Fitxak: MS24266R18T14P9-LC.pdf
  • Mezua
MS24266R18T14P9-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS24266R18T14P9-LC fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 14POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1848 pcs Datuen fitxa MS24266R18T14P9-LC.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 18-14
Shell Material Aluminum Shell Amaitu Anodized
Series Military, MIL-DTL-26500 Packaging Bulk
Beste izenak CMS24266R18T14P9-LC Orientazio 9
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 14 (Power)
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala Epoxy, Glass Filled Ingress Protection Environment Sealed
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Black
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Threaded
Coupling Nut Diametroa 1.375" (34.93mm) Harremanetarako mota Crimp