MS24266R18T14P7
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS24266R18T14P7
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 14POS GOLD CRIMP
Fitxak:
1 pcs
5 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
MS24266R18T14P7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS24266R18T14P7 fabrikatzailea Cinch Connectivity Solutions
deskribapena CONN PLUG MALE 14POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1189 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Sealed
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Anodized
Shell Material, Amaitu - Series Military, MIL-DTL-26500
RoHS egoera Bulk Beste izenak CMS24266R18T14P7
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 14
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Fabrikatzailearen zatia zenbakia MS24266R18T14P7
Diametro handiak hornituak 18-14 Ezaugarriak -
Zabaldutako deskribapena 14 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold deskribapena CONN PLUG MALE 14POS GOLD CRIMP