MS24266R18B11S7
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS24266R18B11S7
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS24266R18B11S7.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 360 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 360 pcs
  • Mezua
MS24266R18B11S7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS24266R18B11S7 fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 360 pcs Datuen fitxa MS24266R18B11S7.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 18-11 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Anodized Series Military, MIL-DTL-26500
Packaging Bulk Beste izenak CMS24266R18B11S7
Orientazio 7 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 11 (1 + 10 Power) Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala Epoxy, Glass Filled Ingress Protection Environment Sealed
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Bayonet Lock
Harremanetarako materiala - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Female Sockets
Kolore - Kable irekitzea 0.902" (22.91mm)