MS24266R16T24SN
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS24266R16T24SN
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP
Fitxak: 1.MS24266R16T24SN.pdf2.MS24266R16T24SN.pdf
  • Mezua
MS24266R16T24SNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS24266R16T24SN fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1472 pcs Datuen fitxa 1.MS24266R16T24SN.pdf2.MS24266R16T24SN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 16-24 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Anodized Series Military, MIL-DTL-26500
Packaging Bulk Beste izenak CMS24266R16T24SN
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 24 (Power) Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Ingress Protection Environment Sealed Ezaugarriak Coupling Nut
Uneko balorazioa - Harremanetarako materiala -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Female Sockets Kolore -
Kable irekitzea 0.769" (19.53mm) Backshell materiala, Plate -