MS24264R14T12PY
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS24264R14T12PY
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
MS24264R14T12PYren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS24264R14T12PY fabrikatzailea Cinch Connectivity Solutions
deskribapena CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1877 pcs Datuen fitxa
RoHS egoera Bulk Beste izenak CMS24264R14T12PY
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 12
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Fabrikatzailearen zatia zenbakia MS24264R14T12PY
Diametro handiak hornituak 14-12 Ezaugarriak -
Zabaldutako deskribapena 12 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold deskribapena CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP