MS24264R14T12P8
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS24264R14T12P8
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP
Fitxak:
1 pcs
5 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
MS24264R14T12P8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS24264R14T12P8 fabrikatzailea Cinch Connectivity Solutions
deskribapena CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1391 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Sealed
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Anodized
Shell Material, Amaitu - Series Military, MIL-DTL-26500
RoHS egoera Bulk Beste izenak CMS24264R14T12P8
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 12
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Fabrikatzailearen zatia zenbakia MS24264R14T12P8
Diametro handiak hornituak 14-12 Ezaugarriak -
Zabaldutako deskribapena 12 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold deskribapena CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP