LES015ZG
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LES015ZG
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 5V 15W
Fitxak: LES015ZG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
LES015ZGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LES015ZG fabrikatzailea Bel
deskribapena DC DC CONVERTER 5V 15W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1242 pcs Datuen fitxa LES015ZG.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 5V Tentsioa - isolamendua 1.5kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Series LES Energia (Watts) 15W
Packaging Bulk Pakete / kasua 6-DIP Module
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
Eraginkortasuna 83% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 3A 36V - 75V Input
Uneko - Irteera (Max) 3A Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active High
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LES015ZG-3N
LES015ZG-3N
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: DC DC CONVERTER 5V 15W
Stockean: 4446 pcs
Deskarga: LES015ZG-3N.pdf
RFQ
LES015YJ
LES015YJ
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: DC DC CONVERTER 15V 15W
Stockean: 7081 pcs
Deskarga: LES015YJ.pdf
RFQ
LES015ZG-3
LES015ZG-3