LES015YJ
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LES015YJ
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V 15W
Fitxak: LES015YJ.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
LES015YJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LES015YJ fabrikatzailea Bel
deskribapena DC DC CONVERTER 15V 15W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 7081 pcs Datuen fitxa LES015YJ.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 1.5kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Series LES Energia (Watts) 15W
Packaging Bulk Pakete / kasua 6-DIP Module
Beste izenak 179-2128
LES015YJ-3
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak - Eraginkortasuna 86%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 1A 18V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 1A