FES200ZE-A
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FES200ZE-A
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 300W
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
FES200ZE-Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FES200ZE-A fabrikatzailea Bel
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 300W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 7019 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 1.5kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 4.60" L x 2.40" W x 0.50" H (116.8mm x 61.0mm x 12.7mm)
Series FES Energia (Watts) 300W
Packaging Bulk Pakete / kasua 11-DIP Module
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Eraginkortasuna 81% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 60A 36V - 75V Input
Uneko - Irteera (Max) 60A Kontrolatzeko eginbideak -
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FES16HTR
FES16HTR
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: DIODE GEN PURP 500V 16A TO220AC
Stockean: 5876 pcs
Deskarga: FES16HTR.pdf
RFQ
FES6G
FES6G
deskribapena: 6A 200V ULTRA FAST RECTIFIER
Stockean: 339142 pcs
Deskarga: FES6G.pdf
RFQ
FES8AT-E3/45
FES8AT-E3/45
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: DIODE GEN PURP 50V 8A TO220AC
Deskarga: FES8AT-E3/45.pdf
FES16HTHE3/45
FES16HTHE3/45
Deskarga: FES16HTHE3/45.pdf
FES6J
FES6J
deskribapena: 6A 600V ULTRA FAST RECTIFIER