FES16HTR
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FES16HTR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FES16HTR
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP 500V 16A TO220AC
Fitxak: FES16HTR.pdf
  • Mezua
FES16HTRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FES16HTR fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena DIODE GEN PURP 500V 16A TO220AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5876 pcs Datuen fitxa FES16HTR.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.5V @ 8A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 500V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AC Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 50ns
Packaging Tube Pakete / kasua TO-220-2
Tenperatura operatiboa - Junction -65°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Diode mota Standard Deskribapen zehatza Diode Standard 500V 16A Through Hole TO-220AC
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 10µA @ 500V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 16A
Capacitance @ Vr, F 145pF @ 4V, 1MHz Oinarriaren zati kopurua FES16H