DFC10U24D15
BelBel
DFC10U24D15 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DFC10U24D15
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-15V 10W
Fitxak: DFC10U24D15.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 968 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 968 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
DFC10U24D15ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DFC10U24D15 fabrikatzailea Bel
deskribapena DC DC CONVERTER +/-15V 10W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 968 pcs Datuen fitxa DFC10U24D15.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -15V
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 700V
Tentsioa - Sarrera (min) 9V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.02" L x 1.02" W x 0.42" H (51.3mm x 25.9mm x 10.7mm)
Series DFC10 Energia (Watts) 10W
Packaging Bulk Pakete / kasua 5-DIP Module
Beste izenak 179-1023 Tenperatura operatiboa -50°C ~ 100°C
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak - Eraginkortasuna 78%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 320mA, 320mA 9V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 320mA, 320mA