DFC10E48S12
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DFC10E48S12
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 12V 10W
Fitxak: DFC10E48S12.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DFC10E48S12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DFC10E48S12 fabrikatzailea Bel
deskribapena DC DC CONVERTER 12V 10W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5020 pcs Datuen fitxa DFC10E48S12.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 1.544kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 72V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.02" L x 1.02" W x 0.42" H (51.3mm x 25.9mm x 10.7mm)
Series DFC10 Energia (Watts) 10W
Packaging Bulk Pakete / kasua 5-DIP Module, 4 Leads
Beste izenak 179-1019 Tenperatura operatiboa -50°C ~ 100°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak - Eraginkortasuna 83%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 900mA 36V - 72V Input Uneko - Irteera (Max) 900mA