DFA20E48D12
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DFA20E48D12
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-12V 20W
Fitxak: DFA20E48D12.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DFA20E48D12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DFA20E48D12 fabrikatzailea Bel
deskribapena DC DC CONVERTER +/-12V 20W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4729 pcs Datuen fitxa DFA20E48D12.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -12V
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 1.544kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 72V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.02" L x 2.02" W x 0.45" H (51.3mm x 51.3mm x 11.4mm)
Series DFA20 Energia (Watts) 20W
Packaging Bulk Pakete / kasua 7-DIP Module
Beste izenak 179-1051 Tenperatura operatiboa -50°C ~ 100°C
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak - Eraginkortasuna 84%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 850mA, 850mA 36V - 72V Input Uneko - Irteera (Max) 850mA, 850mA