DFA20E24S5
BelBel
DFA20E24S5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DFA20E24S5
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 5V 20W
Fitxak: DFA20E24S5.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DFA20E24S5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DFA20E24S5 fabrikatzailea Bel
deskribapena DC DC CONVERTER 5V 20W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3723 pcs Datuen fitxa DFA20E24S5.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 5V Tentsioa - isolamendua 700V
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.02" L x 2.02" W x 0.45" H (51.3mm x 51.3mm x 11.4mm)
Series DFA20 Energia (Watts) 20W
Packaging Bulk Pakete / kasua 7-DIP Module
Beste izenak 179-1037 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OTP, SCP Eraginkortasuna 83%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 4A 18V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 4A