DCDH-51PSBN
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DCDH-51PSBN
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN MICRO-D PLUG 51POS PNL MNT
Fitxak: 1.DCDH-51PSBN.pdf2.DCDH-51PSBN.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 497 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 497 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
DCDH-51PSBNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DCDH-51PSBN fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN MICRO-D PLUG 51POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 497 pcs Datuen fitxa 1.DCDH-51PSBN.pdf2.DCDH-51PSBN.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Cup Shell tamaina, konektorearen diseinua -
Shell Material, Amaitu Aluminum Alloy, Nickel Plated, Electroless Series Dura-Con™
Packaging - Beste izenak 116-1089
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 3
Posizio kopurua 51 Muntaketa mota Panel Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection Harsh Environment
Etxebizitza materiala Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled Flange Feature Housing/Shell (4-40)
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 51 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
Uneko balorazioa 3A Harremanetarako mota Signal
Harremanetarako materiala Copper Alloy Harremanetarako formularioa Machined
Kontaktua Amaitu Loditasuna 50.0µin (1.27µm) Kontaktua Amaitu Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Konektorearen estiloa D-Type, Micro-D
Kolore - Backset tartea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DCDH-37S4C40.5BN
DCDH-37S4C40.5BN
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN MICRO-D RCPT 37POS PNL MNT
Stockean: 459 pcs
Deskarga: DCDH-37S4C40.5BN.pdf
RFQ
DCDH-9SSBN
DCDH-9SSBN
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN MICRO-D RCPT 9POS PNL MNT