DCDH-37PSBN
BelBel
DCDH-37PSBN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DCDH-37PSBN
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN MICRO-D PLUG 37POS PNL MNT
Fitxak: 1.DCDH-37PSBN.pdf2.DCDH-37PSBN.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 474 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 474 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
DCDH-37PSBNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DCDH-37PSBN fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN MICRO-D PLUG 37POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 474 pcs Datuen fitxa 1.DCDH-37PSBN.pdf2.DCDH-37PSBN.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Cup Shell tamaina, konektorearen diseinua -
Shell Material, Amaitu Aluminum Alloy, Nickel Plated, Electroless Series Dura-Con™
Packaging - Beste izenak 116-1087
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 37 Muntaketa mota Panel Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection Harsh Environment
Etxebizitza materiala Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled Flange Feature Housing/Shell (4-40)
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 37 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
Uneko balorazioa 3A Harremanetarako mota Signal