CPA250-4530G
BelBel
CPA250-4530G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CPA250-4530G
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CNVRTR 5V 3.3V +/-12V 250W
Fitxak: CPA250-4530G.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 250 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 250 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
CPA250-4530Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CPA250-4530G fabrikatzailea Bel
deskribapena AC/DC CNVRTR 5V 3.3V +/-12V 250W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 250 pcs Datuen fitxa CPA250-4530G.pdf
Tentsioa - Irteera 4 -12V Tentsioa - Irteera 3 12V
Tentsioa - Irteera 2 3.3V Tentsioa - Irteera 1 5V
Tentsioa - isolamendua 1.5kV Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 6.40" L x 5.07" W x 1.60" H (162.5mm x 128.7mm x 40.6mm)
Series Melcher CPA Energia (Watts) 250W
Beste izenak 179-2280
CPA250-4530-G
CPA2504530G
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 50°C
Irteera kopurua 4 Muntaketa mota Compact PCI®
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Karga minimoa behar da Yes
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Eraginkortasuna 82%
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 4 Output 5V 3.3V 12V -12V 40A, 40A, 5.5A, 2A 90 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 40A, 40A, 5.5A, 2A