CPA250-4530CG
BelBel
CPA250-4530CG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CPA250-4530CG
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CNVRTR 5V 3.3V +/-12V 250W
Fitxak: CPA250-4530CG.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 214 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 214 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
CPA250-4530CGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CPA250-4530CG fabrikatzailea Bel
deskribapena AC/DC CNVRTR 5V 3.3V +/-12V 250W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 214 pcs Datuen fitxa CPA250-4530CG.pdf
Tentsioa - Irteera 4 -12V Tentsioa - Irteera 3 12V
Tentsioa - Irteera 2 3.3V Tentsioa - Irteera 1 5V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 5.07" L x 1.60" W x 6.40" H (128.7mm x 40.6mm x 162.5mm)
Series Melcher CPA Energia (Watts) 250W
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 50°C Irteera kopurua 4
Muntaketa mota Compact PCI® Karga minimoa behar da Yes
Eraginkortasuna 83% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 4 Output 5V 3.3V 12V -12V 25A, 20A, 4A, 1A 90 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 25A, 20A, 4A, 1A Homologazioak cCSAus, CE, cULus, TUV