CN0966B22G19S7-040
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CN0966B22G19S7-040
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE
Fitxak: 1.CN0966B22G19S7-040.pdf2.CN0966B22G19S7-040.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 659 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 659 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
CN0966B22G19S7-040ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CN0966B22G19S7-040 fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 659 pcs Datuen fitxa 1.CN0966B22G19S7-040.pdf2.CN0966B22G19S7-040.pdf
Mota For Female Sockets estali Shielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 22-19
Shell Material Aluminum Shell Amaitu Cadmium over Nickel
Series MIL-DTL-26500, CN0966 Packaging Bulk
Beste izenak CCN0966B22G19S7-040 Orientazio 7
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 19 (Power)
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Ingress Protection Environment Sealed Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Silver Ezaugarriak Coupling Nut, Self Locking
Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum, Bright Cadmium over Nickel Coupling Nut Diametroa 1.735" (44.07mm)