CN0966B22G19S6-040
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CN0966B22G19S6-040
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE
Fitxak: CN0966B22G19S6-040.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 673 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 673 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
CN0966B22G19S6-040ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CN0966B22G19S6-040 fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 673 pcs Datuen fitxa CN0966B22G19S6-040.pdf
Mota For Female Sockets estali Shielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 22-19
Shell Material Aluminum Shell Amaitu Cadmium over Nickel
Series MIL-DTL-26500, CN0966 Packaging Bulk
Beste izenak CCN0966B22G19S6-040 Orientazio 6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 19 (Power)
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala Epoxy, Glass Filled Ingress Protection Environment Sealed
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Silver
Ezaugarriak Coupling Nut, Self Locking Mota atxikitzea Threaded
Coupling Nut Diametroa 1.735" (44.07mm) Harremanetarako mota Crimp