CN0966B22G19P8-200
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CN0966B22G19P8-200
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 683 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 683 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
CN0966B22G19P8-200ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CN0966B22G19P8-200 fabrikatzailea Cinch Connectivity Solutions
deskribapena CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 683 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Sealed
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Cadmium over Nickel Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-26500, CN0966
RoHS egoera Bulk Beste izenak CCN0966B22G19P8-200
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 19
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Fabrikatzailearen zatia zenbakia CN0966B22G19P8-200
Diametro handiak hornituak 22-19 Ezaugarriak Self Locking, Shielded
Zabaldutako deskribapena 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold deskribapena CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP