CN0966B22G19P7-200
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CN0966B22G19P7-200
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
Fitxak: 1.CN0966B22G19P7-200.pdf2.CN0966B22G19P7-200.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 580 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 580 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
CN0966B22G19P7-200ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CN0966B22G19P7-200 fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 580 pcs Datuen fitxa 1.CN0966B22G19P7-200.pdf2.CN0966B22G19P7-200.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-19 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Cadmium over Nickel Series MIL-DTL-26500, CN0966
Packaging Bulk Beste izenak CCN0966B22G19P7-200
Orientazio 7 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 19 (Power) Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala -
Ingress Protection Environment Sealed Ezaugarriak Coupling Nut, Ground, Self Locking
Uneko balorazioa - Harremanetarako materiala -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore -
Kable irekitzea 1.106" (28.09mm) Backshell materiala, Plate -