BACC63BV18B31P6
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BACC63BV18B31P6
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 31POS GOLD CRIMP
Fitxak: BACC63BV18B31P6.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 903 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 903 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
BACC63BV18B31P6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BACC63BV18B31P6 fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN RCPT MALE 31POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 903 pcs Datuen fitxa BACC63BV18B31P6.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 18-31 Shell Material Stainless Steel
Shell Amaitu - Series MIL-DTL-26500, BACC63
Packaging Bulk Beste izenak CBACC63BV18B31P6
Orientazio 6 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 31 (Power) Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Sealed
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Harremanetarako materiala - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kolore - Kable irekitzea 0.865" (21.97mm)