BACC63BV18B14SN
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BACC63BV18B14SN
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 14POS GOLD CRIMP
Fitxak: BACC63BV18B14SN.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 642 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 642 pcs
  • Mezua
BACC63BV18B14SNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BACC63BV18B14SN fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN RCPT FMALE 14POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 642 pcs Datuen fitxa BACC63BV18B14SN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 18-14 Shell Material Stainless Steel
Shell Amaitu - Series MIL-DTL-26500, BACC63
Packaging Bulk Beste izenak CBACC63BV18B14SN
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 14 (Power) Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Sealed
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Harremanetarako materiala - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kolore - Kable irekitzea 0.865" (21.97mm)
Backshell materiala, Plate - eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BACC63BV18B31PN
BACC63BV18B31PN
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN RCPT MALE 31POS GOLD CRIMP
Stockean: 836 pcs
Deskarga: BACC63BV18B31PN.pdf
RFQ
BACC63BV18B31P9H
BACC63BV18B31P9H
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN RCPT HSG MALE 31POS PNL MT
Stockean: 937 pcs
Deskarga: BACC63BV18B31P9H.pdf
RFQ
BACC63BV18B14SNH
BACC63BV18B14SNH
deskribapena: CONN RCPT HSG FMALE 14POS PNL MT