BACC63BV16F10P7
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BACC63BV16F10P7
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 10POS GOLD CRIMP
Fitxak: BACC63BV16F10P7.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
BACC63BV16F10P7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BACC63BV16F10P7 fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN RCPT MALE 10POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1392 pcs Datuen fitxa BACC63BV16F10P7.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 16-10 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Cadmium over Nickel Series MIL-DTL-26500, BACC63
Packaging Bulk Beste izenak CBACC63BV16F10P7
Orientazio 7 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 10 (Power) Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Sealed
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Harremanetarako materiala - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kolore - Kable irekitzea 0.758" (19.25mm)
Backshell materiala, Plate - eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BACC63BV16F10P8
BACC63BV16F10P8
fabrikatzaileak: Cinch Connectivity Solutions
deskribapena: CONN RCPT MALE 10 POS GOLD CRIMP
Stockean: 1369 pcs
Deskarga:
RFQ
BACC63BV16F10P7H
BACC63BV16F10P7H
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN RCPT HSG MALE 10POS PNL MT