BACC63BV16F10P6
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BACC63BV16F10P6
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 10 POS GOLD CRIMP
Fitxak:
1 pcs
5 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
BACC63BV16F10P6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BACC63BV16F10P6 fabrikatzailea Cinch Connectivity Solutions
deskribapena CONN RCPT MALE 10 POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1274 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Sealed
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-26500, BACC63
RoHS egoera Bulk Beste izenak CBACC63BV16F10P6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 10
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia BACC63BV16F10P6 Diametro handiak hornituak 16-10
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT MALE 10 POS GOLD CRIMP Uneko balorazioa -
Uneko - Max / Kontaktua Threaded Harremanetarako materiala 6
Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kablearen diametroa 50µin (1.27µm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BACC63BV16B24SNH
BACC63BV16B24SNH
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN RCPT HSG FMALE 24POS PNL MT
Stockean: 1311 pcs
Deskarga: BACC63BV16B24SNH.pdf
RFQ
BACC63BV16F10P6H
BACC63BV16F10P6H
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN RCPT HSG MALE 10POS PNL MT