BACC45FS18-31S8H
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BACC45FS18-31S8H
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN PLG HSG FMALE 31POS INLINE
Fitxak: 1.BACC45FS18-31S8H.pdf2.BACC45FS18-31S8H.pdf
  • Mezua
BACC45FS18-31S8Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BACC45FS18-31S8H fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN PLG HSG FMALE 31POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2022 pcs Datuen fitxa 1.BACC45FS18-31S8H.pdf2.BACC45FS18-31S8H.pdf
Mota For Female Sockets estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 18-31
Shell Material Aluminum Shell Amaitu Anodized
Series MIL-DTL-26500, BACC45 Packaging Bulk
Beste izenak CBACC45FS18-31S8H Orientazio 8
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 31 (Power)
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Ingress Protection Environment Sealed Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Black Ezaugarriak Coupling Nut
Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum, Anodized Black Coupling Nut Diametroa 1.375" (34.93mm)