BACC45FS18-31S6H
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BACC45FS18-31S6H
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN PLG HSG FMALE 31POS INLINE
Fitxak: 1.BACC45FS18-31S6H.pdf2.BACC45FS18-31S6H.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
BACC45FS18-31S6Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BACC45FS18-31S6H fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN PLG HSG FMALE 31POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2219 pcs Datuen fitxa 1.BACC45FS18-31S6H.pdf2.BACC45FS18-31S6H.pdf
Mota For Female Sockets estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 18-31
Shell Material Aluminum Shell Amaitu Anodized
Series MIL-DTL-26500, BACC45 Packaging Bulk
Beste izenak CBACC45FS18-31S6H Orientazio 6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 31 (Power)
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Ingress Protection Environment Sealed Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Black Ezaugarriak Coupling Nut
Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum, Anodized Black Coupling Nut Diametroa 1.375" (34.93mm)