BACC45FS18-11S8H
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BACC45FS18-11S8H
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN PLG HSG FMALE 11POS INLINE
Fitxak: BACC45FS18-11S8H.pdf
  • Mezua
BACC45FS18-11S8Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BACC45FS18-11S8H fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN PLG HSG FMALE 11POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1009 pcs Datuen fitxa BACC45FS18-11S8H.pdf
Mota For Female Sockets estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 18-11
Shell Material Aluminum Shell Amaitu Anodized
Series MIL-DTL-26500, BACC45 Packaging Bulk
Beste izenak CBACC45FS18-11S8H Orientazio 8
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 11 (1 + 10 Power)
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala Epoxy, Glass Filled Ingress Protection Environment Sealed
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Black
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Threaded
Coupling Nut Diametroa 1.375" (34.93mm) Harremanetarako mota Crimp
Kontaktuaren tamaina 2 (1), 16 Power (10) Harremanetarako Forma Circular
Konektore mota Plug Housing
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BACC45FS18-11S8
BACC45FS18-11S8
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP