BACC45FS18-11S7H
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BACC45FS18-11S7H
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN PLG HSG FMALE 11POS INLINE
Fitxak: BACC45FS18-11S7H.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
BACC45FS18-11S7Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BACC45FS18-11S7H fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN PLG HSG FMALE 11POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1083 pcs Datuen fitxa BACC45FS18-11S7H.pdf
Mota For Female Sockets estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 18-11
Shell Material Aluminum Shell Amaitu Anodized
Series MIL-DTL-26500, BACC45 Packaging Bulk
Beste izenak CBACC45FS18-11S7H Orientazio 7
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 11 (1 + 10 Power)
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala Epoxy, Glass Filled Ingress Protection Environment Sealed
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Black
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Threaded
Coupling Nut Diametroa 1.375" (34.93mm) Harremanetarako mota Crimp