48IMR25-15-2
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 48IMR25-15-2
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V 25W
  • Mezua
48IMR25-15-2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 48IMR25-15-2 fabrikatzailea Bel
deskribapena DC DC CONVERTER 15V 25W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3134 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 1.5kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 72V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.75" L x 2.75" W x 0.90" H (70.0mm x 70.0mm x 23.0mm)
Series IMR25 Energia (Watts) 25W
Packaging Bulk Pakete / kasua 7-DIP Module
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 50°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak OCP, SCP
Eraginkortasuna 82% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 1.7A 36V - 72V Input
Uneko - Irteera (Max) 1.7A eskaerak ITE (Commercial)