48IMR15-05-2
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 48IMR15-05-2
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 5V 15W
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
48IMR15-05-2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 48IMR15-05-2 fabrikatzailea Bel
deskribapena DC DC CONVERTER 5V 15W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3249 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 5V Tentsioa - isolamendua 500V
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 72V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 1.25" L x 0.80" W x 0.47" H (31.8mm x 20.3mm x 11.9mm)
Series IMR Energia (Watts) 15W
Packaging Bulk Pakete / kasua 24-DIP Module, 8 Leads
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 50°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak OCP, SCP
Eraginkortasuna 82% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 3A 36V - 72V Input
Uneko - Irteera (Max) 3A eskaerak ITE (Commercial)