0ZRM0135FF1A
BelBel
0ZRM0135FF1A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0ZRM0135FF1A
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 120V 1.35A RADIAL
Fitxak: 0ZRM0135FF1A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
0ZRM0135FF1Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0ZRM0135FF1A fabrikatzailea Bel
deskribapena PTC RESET FUSE 120V 1.35A RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 397377 pcs Datuen fitxa 0ZRM0135FF1A.pdf
Tentsioa - Geh 120V Mota Polymeric
Bidaia ordua 9.6s Lodiera (Max) -
Tamaina / dimentsioa 0.610" Dia x 0.161" T (15.50mm x 4.10mm) Series 0ZRM
Erresistentzia - Post Trip (R1) (Max) 300 mOhms Erresistentzia - Hasierako (Ri) (Min) 120 mOhms
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Beste izenak 0ZRM0135FF
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.201" (5.10mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.811" (20.60mm)
Deskribapen zehatza Polymeric PTC Resettable Fuse 120V 1.35A Ih Through Hole Radial, Disc Oraina - Bidaia (It) 2.7A
Uneko - Geh 10A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 1.35A