0ZRM0125FF1A
BelBel
0ZRM0125FF1A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0ZRM0125FF1A
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 120V 1.25A RADIAL
Fitxak: 0ZRM0125FF1A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
0ZRM0125FF1Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0ZRM0125FF1A fabrikatzailea Bel
deskribapena PTC RESET FUSE 120V 1.25A RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 147206 pcs Datuen fitxa 0ZRM0125FF1A.pdf
Tentsioa - Geh 120V Mota Polymeric
Bidaia ordua 20s Lodiera (Max) -
Tamaina / dimentsioa 0.551" L x 0.161" W (14.00mm x 4.10mm) Series 0ZRM
Erresistentzia - Post Trip (R1) (Max) 330 mOhms Erresistentzia - Hasierako (Ri) (Min) 110 mOhms
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Beste izenak 0ZRM0125FF
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.201" (5.10mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.854" (21.70mm)
Deskribapen zehatza Polymeric PTC Resettable Fuse 120V 1.25A Ih Through Hole Radial, Disc Oraina - Bidaia (It) 2.5A
Uneko - Geh 12.5A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 1.25A