0RLC-25T240G
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0RLC-25T240G
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 24V 30W
Fitxak: 0RLC-25T240G.pdf
  • Mezua
0RLC-25T240Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0RLC-25T240G fabrikatzailea Bel
deskribapena DC DC CONVERTER 24V 30W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4405 pcs Datuen fitxa 0RLC-25T240G.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 24V Tentsioa - isolamendua 1.5kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 1.00" W x 0.44" H (50.8mm x 25.4mm x 11.1mm)
Series 0RLC-25T Energia (Watts) 30W
Packaging Bulk Pakete / kasua 6-DIP Module
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Eraginkortasuna 89% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 1.25A 36V - 75V Input
Uneko - Irteera (Max) 1.25A Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active High