0RLC-10T240G
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0RLC-10T240G
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 24V 12W
Fitxak: 0RLC-10T240G.pdf
  • Mezua
0RLC-10T240Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0RLC-10T240G fabrikatzailea Bel
deskribapena DC DC CONVERTER 24V 12W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6889 pcs Datuen fitxa 0RLC-10T240G.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 24V Tentsioa - isolamendua 1.5kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 72V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 1.91" L x 0.98" W x 0.48" H (48.5mm x 24.9mm x 12.1mm)
Series 0RLC-10T Energia (Watts) 12W
Packaging Tray Pakete / kasua Module
Beste izenak 0RLC-10T240 Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Eraginkortasuna 85%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 500mA 36V - 72V Input Uneko - Irteera (Max) 500mA