93PR500LF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
93PR500LF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 93PR500LF
Fabrikatzaileak / Marka: BI Technologies / TT Electronics
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 500 OHM 1W PC PIN TOP
Fitxak: 93PR500LF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
93PR500LFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 93PR500LF fabrikatzailea BI Technologies / TT Electronics
deskribapena TRIMMER 500 OHM 1W PC PIN TOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 31931 pcs Datuen fitxa 93PR500LF.pdf
tolerantzia ±10% Amaiera estiloa PC Pins
Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C Tamaina / dimentsioa Round - 0.500" Dia x 0.250" H (12.70mm x 6.35mm)
Series 93 Material erresistenteak Cermet
Erresistentzia 500 Ohms Energia (Watts) 1W
Packaging Bulk Beste izenak 987-1707
Aktibitate kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Deskribapen zehatza 500 Ohms 1W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Doikuntza mota Top Adjustment