93PR25KLF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
93PR25KLF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 93PR25KLF
Fabrikatzaileak / Marka: BI Technologies / TT Electronics
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 25K OHM 1W PC PIN TOP
Fitxak: 93PR25KLF.pdf
  • Mezua
93PR25KLFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 93PR25KLF fabrikatzailea BI Technologies / TT Electronics
deskribapena TRIMMER 25K OHM 1W PC PIN TOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 33524 pcs Datuen fitxa 93PR25KLF.pdf
tolerantzia ±10% Amaiera estiloa PC Pins
Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C Tamaina / dimentsioa Round - 0.500" Dia x 0.250" H (12.70mm x 6.35mm)
Series 93 Material erresistenteak Cermet
Erresistentzia 25 kOhms Energia (Watts) 1W
Packaging Bulk Beste izenak 987-1569
Aktibitate kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Deskribapen zehatza 25 kOhms 1W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Doikuntza mota Top Adjustment