68PR20KLF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 68PR20KLF
Fabrikatzaileak / Marka: BI Technologies / TT Electronics
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Fitxak: 68PR20KLF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
550 pcs
  • Mezua
68PR20KLFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 68PR20KLF fabrikatzailea BI Technologies / TT Electronics
deskribapena TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN SIDE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 95861 pcs Datuen fitxa 68PR20KLF.pdf
tolerantzia ±10% Amaiera estiloa PC Pins
Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C Tamaina / dimentsioa Rectangular - 0.435" x 0.375" Face x 0.245" H (11.05mm x 9.53mm x 6.22mm)
Series 68 Material erresistenteak Cermet
Erresistentzia 20 kOhms Energia (Watts) 0.5W, 1/2W
Aktibitate kopurua 20 Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 20 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 20 Turn Side Adjustment
Doikuntza mota Side Adjustment
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
68PR2KLFTB
68PR2KLFTB
fabrikatzaileak: BI Technologies / TT Electronics
deskribapena: TRIMMER 2K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Stockean: 95308 pcs
Deskarga: 68PR2KLFTB.pdf
RFQ
68PR10KLF
68PR10KLF
deskribapena: TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Stockean: 58059 pcs
Deskarga: 68PR10KLF.pdf
RFQ
68PR20KLFTB
68PR20KLFTB
deskribapena: TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN SIDE