68PR10KLF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
68PR10KLF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 68PR10KLF
Fabrikatzaileak / Marka: BI Technologies / TT Electronics
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Fitxak: 68PR10KLF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
68PR10KLFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 68PR10KLF fabrikatzailea BI Technologies / TT Electronics
deskribapena TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN SIDE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 58059 pcs Datuen fitxa 68PR10KLF.pdf
tolerantzia ±10% Amaiera estiloa PC Pins
Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C Tamaina / dimentsioa Square - 0.375" x 0.375" Face x 0.245" H (9.53mm x 9.53mm x 6.22mm)
Series 68 Material erresistenteak Cermet
Erresistentzia 10 kOhms Energia (Watts) 0.5W, 1/2W
Packaging Bulk Beste izenak 987-1510
Aktibitate kopurua 20 Muntaketa mota Through Hole
Deskribapen zehatza 10 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 20 Turn Side Adjustment Doikuntza mota Side Adjustment