TF3000A15K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TF3000A15K
Fabrikatzaileak / Marka: Ault / SL Power
Produktuaren Deskribapena INDUSTRIAL/ITE SWITCHING POWER S
Fitxak: TF3000A15K.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 109 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 109 pcs
  • Mezua
TF3000A15Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TF3000A15K fabrikatzailea Ault / SL Power
deskribapena INDUSTRIAL/ITE SWITCHING POWER S Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 109 pcs Datuen fitxa TF3000A15K.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 15V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 100 ~ 240 VAC, 127 ~ 370 VDC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 11.02" L x 6.69" W x 2.52" H (279.9mm x 170.0mm x 64.0mm)
Series TF3000 Energia (Watts) 2400W
Beste izenak 271-3023 Tenperatura operatiboa -25°C ~ 60°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Karga minimoa behar da -
Eraginkortasuna 89% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 160A 100 ~ 240 VAC, 127 ~ 370 VDC Input
Uneko - Irteera (Max) 160A Homologazioak CE, cURus, TUV