TF3000A12K
Ault / SL PowerAult / SL Power
Ault / SL Power
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TF3000A12K
Fabrikatzaileak / Marka: Ault / SL Power
Produktuaren Deskribapena INDUSTRIAL/ITE SWITCHING POWER S
Fitxak: TF3000A12K.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 106 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 106 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Mezua
TF3000A12Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TF3000A12K fabrikatzailea Ault / SL Power
deskribapena INDUSTRIAL/ITE SWITCHING POWER S Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 106 pcs Datuen fitxa TF3000A12K.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 12V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 100 ~ 240 VAC, 127 ~ 370 VDC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 11.02" L x 6.69" W x 2.52" H (279.9mm x 170.0mm x 64.0mm)
Series TF3000 Energia (Watts) 2400W
Beste izenak 271-3022 Tenperatura operatiboa -25°C ~ 60°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Karga minimoa behar da -
Eraginkortasuna 88% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 200A 100 ~ 240 VAC, 127 ~ 370 VDC Input
Uneko - Irteera (Max) 200A Homologazioak CE, cURus, TUV