ME90A2402N01
Ault / SL PowerAult / SL Power
ME90A2402N01 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ME90A2402N01
Fabrikatzaileak / Marka: Ault / SL Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W
Fitxak: 1.ME90A2402N01.pdf2.ME90A2402N01.pdf
  • Mezua
ME90A2402N01ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ME90A2402N01 fabrikatzailea Ault / SL Power
deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 2248 pcs Datuen fitxa 1.ME90A2402N01.pdf2.ME90A2402N01.pdf
Tentsioa - Irteera 24V Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Tamaina / dimentsioa 5.91" L x 2.58" W x 1.34" H (150.0mm x 65.5mm x 34.0mm) Series ME90 (90W)
Eskualdea erabilia International Energia (Watts) 90W
polarizazio Positive Center Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 50°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez 210mW (Max)
Sarrera mota Cord (Sold Separately) Sarrerako konektorea IEC 320-C8
inprimakia Desktop (Class II) Eraginkortasuna Level VI
Deskribapen zehatza 24V 90W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input Uneko - Irteera (Max) 3.75A
Kablearen luzera 59" (1.50m) Homologazioak CE